Kemer Hill, İstanbul'un yükselen değeri

Kemer Hill İstanbul'un en güzel tepelerinden birinde Kemerburgaz, Göktürk beldesinde. Kemer Hill projesi 22 dönümlük arazi üzerinde yer alan daire tipi ve bahçeli 107 evden oluşuyor. Birinci bülümdeki 80 evin satışları tamamlandı ve evsahipleri Aralık 2004 itbariyle yaşamaya başlıyor. Şimdi ikinci grup evler satıştadır.

Kemer Hill, Kemerburgaz daki en şanslı konumlardan birine sahip, bulunduğu güzel tepenin getirdiği avantajla projedeki tüm evlerin manzarası Kemerburgaz bölgesindeki devlet ormanları. Depreme dayanıklı 3. bölgede yer alması ve bu bölgedeki özel lokasyonu nedeniyle Kemer Hill evsahiplerine güven dolu bir yaşam sunuyor.

Türk mimarisi ile kolonial tarzın güzel bir karışımı olan mimari tasarımı geniş ve ferah iç mekan çözümleri ile birleşerek keyifli bir yaşamın müjdesini veriyor. Lamine parkesinden, beyaz eşyasına, ada üniteli mutfaklarından banyo dolaplarına, en iyi kalite vitrifiye-armatür ve seramik seçeneklerine kadar Kemer Hill de tüm evler tamamı bitmiş olarak teslim ediliyor.

Hep yapmak isteyip de bir türlü yapamadığınız veya yapmak için ciddi bir zaman ve emek sarf etmek zorunda kaldığınız tüm keyifler Kemer Hill'de elinizin altında. Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, steambath, cafebar, tenis kortu, gibi fasiltelere ulaşmak yaşamınıza ayrı bir değer katacak.

Kemer Hill'den bir daire veya bahçeli ev sahibi olarak tüm bu güzellikleri yaşamına katacak 107 şanslı ailden biri siz olun

Ev Seçim Sihirbazı
Gelin sihirbazımız size hangi evin uygun olduğunu bulmanıza yardımcı olsun ..
devamı >
İlgili Linkler
> Yerleşim planı
> Projenin konumu
> Perspektifler
> Konut tipleri
> Kat planları
> Kemer Hill'de yaşam
> Sizi arayalım
> Satış ofisimiz

Ana Sayfa | Proje | Konutlar | Yaşam | İletişim
ARTELL Projeleri: Artell Kemer Hill | Artell Forum
 
Site Design: 2FRESH