Konsept
Konsept
 

Boytorun Mimarlık tarafından modern hayatın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanan Artell Forum Kemerburgaz, hayatınızı kolaylaştıracak tüm fonksiyonların yer aldığı bir yaşam kompleksi, aynı zamanda kalabalık ve gereksiz detaylardan, süslemelerden kaçınılan, gelip geçicilikten uzak, yalın, fonksiyonel, rahat ve konforlu bir yaşam alanı olarak hayata geçirilmesi planlanan bir projedir.

Peyzajından alt yapısına kadar mimari projeye artı değer katan tüm unsurlarla birlikte süssüz, sade, yalın; ancak çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına (veya bugünün ve yarının değişen ihtiyaçlarına) cevap verebilecek nitelikte bir yaşam alanı yaratmayı hedeflemiştir. Birbirine müdahale etmeyen özel alanların yaratıldığı, iç bahçenin tamamen konut kullanıcılarına özel kaldığı, çevre yollardan ve ofis bloğundan saklı bir düzen kurulmuştur.

Çağdaş mimarinin konfor ve işlevselliğini kent havasında yaşarken kompleksin gizli bahçesine açılan mekanlarda Göktürk'ün / Kemerburgaz'ın köy yaşantısının tadını çıkartın.


 
Ana Sayfa | Proje | Konutlar | İletişim  Bir ARTELL projesidir.
 
ARTELL Projeleri: Artell Kemer Hill | Artell Forum
 
 Site Design: X-Pe